Sezon 2019-2020

Orar – Saptamana 2, 16-22 Septembrie 2019

 

Luni, 16 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov

Grupa  5 – Alexia Andries, Cuzub David, Artene Maria, Ungureanu Andrei, Dragomir Mihnea, Stancu Iustin, Ciomaga Andrei, Ilie Sebastian, Stancu Eric Flavius, Darie Cleopatra, Apostol Ioan, Asavinei Rares, Cioritanu Rares

 

Luni, 16 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 1 – Lehaci Miruna, Obada Ema

 

Marti, 17 Septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 4 – Bendescu Matei, Tanase David, Apostol Andrei, Leo Minescu,  Tcaciuc Smaranda, Asavinei Ada, Miron Matei, Costantiniu Ionel, Piriu Ilinca, Barbieru Alexie

 

Marti, 17 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 2 – Stoleriu George, Albu George, Zubcu Vlad, Cotruta Alexandru, Dumitru Luca,

 

Miercuri, 18 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov

Grupa 5 – Alexia Andries, Cuzub David, Paraschiv Alexandru, Artene Maria, Dumitru Luca, Ungureanu Andrei, Dragomir Mihnea, Stancu Iustin, Ciomaga Andrei, Ilie Sebastian, Stancu Eric Flavius, Darie Cleopatra, Apostol Ioan, Asavinei Rares, Cioritanu Rares

 

Miercuri, 18 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

 

 

Joi, 19 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 3 – Lucas Rusu, Balan Luca, Razvan Comoritan, Dumitru Sofia, Vizureanu Amedeea, Manolache Cristian, Andrei George Theodor, David Dorofte

 

Joi, 19 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 2 Stoleriu George, Albu George, Zubcu Vlad, Cotruta Alexandru, Paraschiv Alexandru, Dumitru Luca,

 

Vineri, 20 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 1 – Lehaci Miruna, Obada Ema

 

Sambata, 21 Septembrie 2019, Ora 10.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 4 – Bendescu Matei, Tanase David, Apostol Andrei, Leo Minescu,  Asavinei Ada, Miron Matei, , Costantiniu Ionel, Piriu Ilinca, Barbieru Alexie

 

Duminica, 22 septembrie 2019, Ora 10.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 3 – Lucas Rusu, Balan Luca, Razvan Comoritan, Dumitru Sofia, Tcaciuc Smaranda Aida, David Dorofte, Vizureanu Amedeea, Manolache Cristian, Andrei George Theodor

Orar – Saptamana 2, 9-15 Septembrie 2019

 

Luni, 9 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov

Grupa  5 – Alexia Andries, Cuzub David, Artene Maria, Ungureanu Andrei, Dragomir Mihnea, Stancu Iustin, Ciomaga Andrei, Ilie Sebastian, Stancu Eric Flavius, Darie Cleopatra, Apostol Ioan, Asavinei Rares, Cioritanu Rares

 

Luni, 9 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 1 – Lehaci Miruna, Obada Ema

 

Marti, 10 Septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 4 – Bendescu Matei, Tanase David, Apostol Andrei, Leo Minescu,  Tcaciuc Smaranda, Asavinei Ada, Miron Matei, Costantiniu Ionel, Piriu Ilinca

 

Marti, 10 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 2 – Stoleriu George, Albu George, Zubcu Vlad, Cotruta Alexandru, Dumitru Luca,

 

Miercuri, 11 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov

Grupa 5 – Alexia Andries, Cuzub David, Paraschiv Alexandru, Artene Maria, Dumitru Luca, Ungureanu Andrei, Dragomir Mihnea, Stancu Iustin, Ciomaga Andrei, Ilie Sebastian, Stancu Eric Flavius, Darie Cleopatra, Apostol Ioan, Asavinei Rares, Cioritanu Rares

 

Miercuri, 11 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

 

 

Joi, 12 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 3 – Lucas Rusu, Balan Luca, Razvan Comoritan, Dumitru Sofia, Vizureanu Amedeea, Manolache Cristian, Andrei George Theodor, David Dorofte

 

Joi, 12 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 2 Stoleriu George, Albu George, Zubcu Vlad, Cotruta Alexandru, Paraschiv Alexandru, Dumitru Luca,

 

Vineri, 13 septembrie 2019, Ora 18.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Nevednichy Vladislav

Grupa 1 – Lehaci Miruna, Obada Ema

 

Sambata, 14 Septembrie 2019, Ora 10.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 4 – Bendescu Matei, Tanase David, Apostol Andrei, Leo Minescu,  Asavinei Ada, Miron Matei, , Costantiniu Ionel, Piriu Ilinca

 

Duminica, 15 septembrie 2019, Ora 10.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 3 – Lucas Rusu, Balan Luca, Razvan Comoritan, Dumitru Sofia, Tcaciuc Smaranda Aida, David Dorofte, Vizureanu Amedeea, Manolache Cristian, Andrei George Theodor

 

 

Orar Provizoriu – Saptamana 2-8 Septembrie 2019

 

In saptamana 1, 9-15 Septembrie orarul va suferi modificari. Rugam verificati!

 

Luni, 2 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov

Grupa 1 – Alexia Andries, Cuzub David, Paraschiv Alexandru, Artene Maria, Dumitru Luca, Ungureanu Andrei, Dragomir Mihnea, Stancu Iustin, Ciomaga Andrei, Ilie Sebastian, Stancu Eric Flavius, Darie Cleopatra, Apostol Ioan, Asavinei Rares

 

Marti, 3 Septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 2 – Bendescu Matei, Tanase David, Andrei George Theodor, Apostol Andrei, Leo Minescu, Lucas Rusu, Balan Luca, Tcaciuc Smaranda Aida Asavinei Ada

 

Miercuri, 4 septembrie 2019, Ora 16.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov

Grupa 1 – Alexia Andries, Cuzub David, Paraschiv Alexandru, Artene Maria, Dumitru Luca, Ungureanu Andrei, Dragomir Mihnea, Stancu Iustin, Ciomaga Andrei, Ilie Sebastian, Stancu Eric Flavius, Darie Cleopatra, Apostol Ioan, Asavinei Rares

 

Sambata, 7 Septembrie 2019, Ora 10.00, Sala 1, Iulius Mall – prof. Vlad Ungureanu

Grupa 2 – Bendescu Matei, Tanase David, Andrei George Theodor, Apostol Andrei, Leo Minescu, Lucas Rusu, Balan Luca, Tcaciuc Smaranda Aida, Asavinei Ada, Razvan Comoritan

 

Incepand cu data de 9 septembrie vor incepe si grupele de performanta baieti si fete cu GM Vladislav Nevednichy, in fiecare zi de la ora 18.00 la 20.00

 

Orarul poate suferi modificari ce vor fi anuntate atat pe site cat si pe facebook.

Orar special de vara!

Inscrieri pe mail:

academiadesahcotnari@gmail.com

Orar in perioada 2 aug – 31 aug 2019 

 

Luni

Ora 16.00 –  Sala 1 – Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov- Fide Trainer

 

Miercuri

Ora 16.00 –  Sala 1 – Iulius Mall – prof. Vladimir Danilov – Fide Trainer

 

Sambata – INCEPATORI

Ora 14.00 – Sala 1 – Iulius Mall – Lector Paval George – Maestru

 

 

Orar saptamana 10 iunie – 16 iunie 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 14 iunie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 16 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 13 iunie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 16 iunie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Paval George

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 10 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel , Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

 

Marti, 11 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

Miercuri, 12 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

 

Joi, 13 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Manole Vasile , Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

 

Vineri, 14 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

Sambata, 15 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Manole Vasile, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Danilov Vladimir , Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 16 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 3 iunie – 9 iunie 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 7 iunie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 9 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 6 iunie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 9 iunie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Paval George

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 3 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel , Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 4 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 5 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 6 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Vladislav Nevednichy , Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 7 iunie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Vlad Stegariu, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 8 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Manole Vasile, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT , Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 9 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Axinte Stefan, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 27 mai – 2 iunie 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 31 mai 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 2 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 30 iunie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 2 iunie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 27 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel , Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 28 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 29 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 30 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Manole Vasile , Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 31 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 1 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT , Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT , Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 2 iunie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Axinte Stefan, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 20 mai – 26 mai 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 24 mai 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 26 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 23 mai 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 26 mai 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 20 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel , Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 21 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 22 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 23 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Manole Vasile , Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 24 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 25 mai 2019

CUPA ACADEMIEI DE SAH COTNARI PE ECHIPE, Era Park, ora 10.00

 

Duminica, 26 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 13 mai – 19 mai 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 17 mai 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 19 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 16 mai 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 19 mai 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 13 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel , Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 14 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 15 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 16 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Manole Vasile , Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 17 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 18 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Manole Vasile, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 19 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 06 mai – 12 mai 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 10 mai 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 12 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 9 mai 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 12 mai 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 06 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Chifor Emanuel , Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 07 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 08 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 09 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Manole Vasile , Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 10 mai 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 11 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Nevednichy Vladislav, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 12 mai 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 15 apr – 21 apr 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 19 aprilie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 21 aprilie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Sala 1, Iulius Mall

17.04.2019 – Miercuri 16 – 18, 21.04.2019 – Duminica 10-12

Lector Manole Vasile

Poncu Andrei, Enachescu Alexandra, Dumitru Luca, Barbulescu Robert, Dragomir Mihnea, Zaharia Darius Pavel, Paraschiv Alexandru, Samoil Matei, Podaru David, Nechita Madalina, Odoviciuc David

 

20.04.2019 – Sambata 12-14, 21.04.2019 – Duminica 12-14

Lector Paval George

Scarlatache Elena, Harnagea Stefan Puha Matei, Vinca Lucas, Manolachi Tudor, Sarchis Luca, Prodan Cosmin, Piriu Ilinca, Bucataru Rares, Barladeanu Rares, Andrei George Teodor, Iosif Andrei, Herciu Tudor

 

Orar saptamana 8 apr – 14 apr 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 12 aprilie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu – EVALUARE

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 14 aprilie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 11 aprilie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad – EVALUARE

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 14 aprilie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 8 aprilie 2019 – Sambata 13 aprilie

Cantonament – Excelenta in Sah – program aici

 

 

Joi, 11 aprilie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector Emanuel CHIFOR, Sala 1 Iulius Mall – 

(Vinca Lucas, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei, Puha Matei, Andrei George Teodor, Scarlatache Elena, Rizea Cosmin, Piriu Ilinca, Bisog Iustin, Bucataru Rares, Barat David, Bardita Eric)

Sambata 13 aprilie

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 14 aprilie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, Lector Emanuel CHIFOR, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Vinca Lucas, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei, Puha Matei, Andrei George Teodor, Scarlatache Elena, Rizea Cosmin, Piriu Ilinca, Bisog Iustin, Bucataru Rares, Barat David, Bardita Eric)

 

Orar saptamana 1 apr – 7 apr 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 5 aprilie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 7 aprilie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 4 aprilie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 7 aprilie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 1 aprilie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall – EVALUARE

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall – 

EVALUARE

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 2 aprilie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall – 

EVALUARE

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David, Miron Matei)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – 

EVALUARE

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 3 aprilie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall – 

EVALUARE

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 04 aprilie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector Emanuel CHIFOR, Sala 1 Iulius Mall – 

EVALUARE

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 05 aprilie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Vladimir Danilov, Sala 1 Iulius Mall – 

EVALUARE

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 06 aprilie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall – TURNEU ACADEMIE

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall – TURNEU ACADEMIE

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David, Miron Matei)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 7 aprilie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Vladimir Danilov, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Orar saptamana 25 mar – 31 mar 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 29 martie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 31 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 28 martie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 31 martie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 25 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 26 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 27 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 28 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector Emanuel CHIFOR, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 29 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Vladimir Danilov, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 30 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 31 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Vladimir Danilov, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

Orar saptamana 18 – 24 mar 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 22 martie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 24 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 21 martie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 24 martie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 18 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 19 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vladimir DANILOV, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 20 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 21 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector Emanuel CHIFOR, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 22 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 23 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Nevednichy Vladislav, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 24 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Orar saptamana 11 – 17 mar 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 15 martie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 17 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 14 martie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 17 martie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 11 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 12 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vladimir DANILOV, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 13 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav NEVEDNICHY, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 14 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Vlad UNGUREANU, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 15 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan)

 

 

Sambata, 16 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Vlad UNGUREANU, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 17 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

Orar saptamana 4 – 10 mar 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 8 martie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 10 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 7 martie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 10 martie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 4 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

NU SE DESFASOARA – CN SENIORI

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 5 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

NU SE DESFASOARA – CN SENIORI

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 6 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vlad Ungureanu, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 7 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

NU SE DESFASOARA – CN SENIORI

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 8 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

NU SE DESFASOARA – CN SENIORI

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 9 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 10 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Orar saptamana 25 febr – 3 mar 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 1 martie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 3 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 28 februarie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 3 martie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 25 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 26 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 27 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 28 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 1 martie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 2 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 3 martie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Orar saptamana 18 febr – 24 febr 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 22 februarie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 24 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 21 februarie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 24 februarie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Garbea Alin

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 18 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 19 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 20 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 21 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 22 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 23 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 24 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Orar saptamana 11 febr – 17 feb 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 15 februarie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Duminica, 17 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan, Ignat Tudor, Apreutesei Stefan, Cazacincu Georgiana, Iacomi Robert)

 

Grupa 9, 14 februarie 2019

Ora 16.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

Grupa 9, 17 februarie 2019

Ora 12.00, BP Hasdeu, Lector Stegariu Vlad

(Persic Teodor, Banuta Robert, Visan Denis, Ciornea Maria, Deris Tudor, Lavric Antonia, Aghion Matei, Perca Ingrid, Cotaie Carina, Dahorea Ingrid)

 

 

Luni, 11 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 12 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 13 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 14 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 15 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 16 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 17 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

Orar saptamana 04 febr – 10 feb 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 8 februarie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 10 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan)

Luni, 4 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 05 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 06 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 07 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 8 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 9 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 14.00 – Grupa 10, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

 

Duminica, 10 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Orar saptamana 28 ian – 03 feb 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 1 februarie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 3 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan)

Luni, 28 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Poncu Andrei)

 

Marti, 29 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 30 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 31 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 1 februarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 2 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Chifor Emanuel, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

 

Duminica, 3 februarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan, Sarchis Luca, Piriu Ilinca, Barladeanu Rares, Iosif Andrei)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Orar saptamana 21-27 ianuarie 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 25 ianuarie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 27 ianuarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra,  Andronache Luca, Ungureanu Razvan)

 

Luni, 21 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall – EVALUARE

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall – EVALUARE

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Poncu Andrei)

 

Marti, 22 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall – EVALUARE

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – EVALUARE

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 23 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – EVALUARE

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 24 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, David Moisei, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 25 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall – EVALUARE

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 26 ianuarie 2019

CUPA ACADEMIEI DE SAH COTNARI

EDITIA A II A

ERA PARK, ORA 10.00

 

 

Duminica, 27 ianuarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall – EVALUARE

(Nemtisor Andrei, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Moisei, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 14-20 ianuarie 2019

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 18 ianuarie 2019 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 20 ianuarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Garbea Alin, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

Luni, 14 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Poncu Andrei)

 

Marti, 15 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 16 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 17 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 18 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 19 ianuarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FI Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

 

Duminica, 20 ianuarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar saptamana 07-13 ianuarie 2019

Luni, 07 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector (FT Ungureanu Vlad) Danilov Vladimir, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Poncu Andrei)

 

Marti, 08 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 09 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 10 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 11 ianuarie 2019

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM FT Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 12 ianuarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FI Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

 

Duminica, 13 ianuarie 2019

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

Orar – Saptamana 17 dec – 23 dec 2018

Sambata 22 decembrie si duminica 23 decembrie nu se fac cursuri.

Activitatea se reia luni, 7 ianuarie 2019!

Sarbatori frumoase si La Multi Ani!

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 21 decembrie 2018 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector FT Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 21 decembrie – NU SE DESFASOARA

 

Luni, 17 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Poncu Andrei)

 

Marti, 18 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel (FT Danilov Vladimir), Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 19 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 20 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 21 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 22 decembrie 2018

NU SE DESFASOARA

 

 

Duminica 23 decembrie 2018

NU SE DESFASOARA

 

Orar – Saptamana 10 dec – 16 dec 2018

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 14 decembrie 2018 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector FT Alin Garbea, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 16 decembrie

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Luni, 10 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Poncu Andrei)

 

Marti, 11 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel (FT Danilov Vladimir), Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 12 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 13 decembrie 2018

PETRECERE DE SFARSIT DE AN

NU SE FAC CURSURI

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 14 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 15 decembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FI Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

 

Duminica 9 decembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar – Saptamana 3 dec – 9 dec 2018

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 7 decembrie 2018 

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector FT Alin Garbea, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu 

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 9 decembrie

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Alin Garbea, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Luni, 3 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei)

 

Marti, 4 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel (FT Danilov Vladimir), Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 5 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 6 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 7 decembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

 

Sambata, 8 decembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Nevednichy Vladislav, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector Alin Garbea, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

 

Duminica 9 decembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar – Saptamana 26 noi – 2 dec 2018

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 30 noiembrie 2018 NU SUNT ACTIVITATI

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector FT Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu – NU SUNT ACTIVITATI

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 2 decembrie

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Alin Garbea, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Luni, 26 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1 + 2, Lector FT GM Vladislav Nevednichy (FT Manole Vasile) Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei)

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

Marti, 27 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel (FT Manole Vasile), Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – Nu se desfasoara

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 28 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM Vladislav Nevednichy  (FT Manole Vasile), Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 29 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – Nu se desfasoara

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 30 noiembrie 2018 NU SE DESFASOARA

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1 + 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Sambata, 1 decembrie 2018 NU SE DESFASOARA

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

 

Duminica 2 decembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector Paval George, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Orar – Saptamana 19 noi – 25 noi 2018

 

Evaluare Grupa 8

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 23 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector FT Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu – EVALUARE

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 25 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Alin Garbea, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Luni, 19 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall 

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1 + 2, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall 

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei)

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

Marti, 20 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – Nu se desfasoara

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

 

Miercuri, 21 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM Vladislav Nevednichy  (FT Manole Vasile), Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

 

Joi, 22 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall 

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – Nu se desfasoara

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Vineri, 23 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall 

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1 + 2, Lector GM Vladislav Nevednichy (FT Danilov Vladimir), Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

 

Sambata, 24 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1, Iulius Mall 

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector Chifor Emanuel (Paval George), Sala 1 Iulius Mall 

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

 

 

Duminica 25 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

 

Program saptamana 12-18 noiembrie

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 16 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector FT Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 18 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Alin Garbea, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Luni, 12 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Ungureanu Vlad, Sala 1 – Iulius Mall – EVALUARE

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall – EVALUARE

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei)

 

Marti, 13 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall – EVALUARE

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – EVALUARE

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

Miercuri, 14 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall – EVALUARE

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

Joi, 15 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall – EVALUARE

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

Vineri, 16 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Chifor Emanuel, Sala1 Iulius Mall – EVALUARE

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1 + 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

Sambata, 17 noiembrie 2018

Cupa ACADEMIEI DE SAH COTNARI

ERA PARK, ORA 10.00

 

Duminica 18 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

Click aici pentru cerere Academia de Sah Cotnari

Click aici pentru consimtamant parinti Academia de Sah Cotnari

 

Cursurile se vor tine pe grupe, o grupa avand 10-12 elevi

Pret: 150 lei / luna (2 sedinte a 2 ore / saptamana)

 

Fisele de inscriere pot fi trimise scanat pe adresa de mail

academiadesahcotnari@gmail.com

sau

depuse, pe adresa, Iasi, Lascar Catargi 38, tel: 0741 66 53 84

 

Grupe de copii pana in 8 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de copii pana in 10 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de copii pana in 12 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de copii pana in 16 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de tineri pana in 20 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de adulti.

 

Program

Luni: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Marti: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Miercuri: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Joi: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Vineri: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Sambata: 10.00-14.00

Duminica: 10.00-14.00

Orar – Saptamana 5 noi – 11 noi 2018

Evaluari 12-18 noiembrie 2018

Primele evaluari la Academia de Sah Cotnari, pentru a trece de la nivelul PION la nivelul CAL:
Luni, 12 noi, ora 16.00 – Grupa 4, ora 18.00 Grupa 1;
Marti, ora 16.00 – Grupa 5, ora 18.00 – Grupa 2;
Miercuri: ora 18.00 – Grupa 3;
Joi: ora 16.00 – Grupa 6;
Vineri, ora 16.00 – Grupa 7

 

Grupa 8 la Sala 2 – Scoala BP Hasdeu Iasi, Corp B – Parter

Vineri, 9 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 8, Lector FT Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Duminica, 11 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 8, Lector Paval George, Sala 2 – Scoala BP Hasdeu

(Odoviciuc David, Banuta Robert Andrei, Novac Tudor, Cojocariu Stefan Octavian, Miron Matei, Onofrei Maia Demetra, Ignat Briana, Ignat Tudor, Andronache Luca, Ignat Stefan, Ignat Matei, Ungureanu Razvan)

 

Luni, 05 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector FT Danilov Vladimir, Sala 1 – Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, Podaru David, Artene Maria)

Ora 18.00 – Grupa 1 + 2, Lector FT GM Vladislav Nevednichy Sala 1 – Iulius Mall

(Stoleriu George, Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei)

 

Marti, 6 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 5, Lector FT Manole Vasile, Sala 1 Iulius Mall

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, Apostol Maria, David Cuzub, Epure Andrei, Scarlatache Elena, Tanase David)

Ora 18.00 – Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Alexandra)

 

Miercuri, 7 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 4, Lector Danilov Vladimir, Sala 1 Iulius Mall

(Ciomaga Andrei, Andries Alexia, Ungureanu Andrei, Nechita Madalina, Darie Cleopatra, Lungu Stefania, Ilie Sebastian, Moraru Alina, Tatarusanu Eric, David Podaru)

Ora 18.00 – Grupa 3, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Artene Maria, Caunic Rares)

 

Joi, 08 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 6, Lector FT Vlad Ungureanu, Sala 1 Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 18.00 –  Grupa 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Lehaci Miruna, Obada Ema, Hrib Ioana, Muntianu Teodora, Lupascu Diana, Enachescu Teodora)

 

Vineri, 09 noiembrie 2018

Ora 16.00 – Grupa 7, Lector FT Chifor Emanuel, Sala1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

Ora 18.00 – Grupa 1 + 2, Lector GM Vladislav Nevednichy, Sala 1, Iulius Mall

(Zubcu Vlad, Albu George, Cotruta Alex, Olinici Emanuel, Muntianu Razvan, Vilcu Matei, Olinici Emanuel)

 

Sambata, 10 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 3, Lector Emanuel Chifor, Sala1 Iulius Mall

(Melinte Rares, Lungu Alexandru, Dumitru Luca, Samoil Matei, Meriuta George, Paraschiv Alexandru, Balteanu Luca, Barbulescu Robert, Zaharia Pavel Darius, Dragomir Mihnea, Caunic Rares)

Ora 12.00 – Grupa 5, Lector FT Manole Vasile, Sala1 Iulius Mall

(Barbieru Alexie, Stefan Alexandru, Lintes Albert, Asavinei Rares, Asavinei Ada, Bugan Teodora, Apostol Ioan, David Cuzub, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, Epure Andrei, Tanase David)

 

Duminica 11 noiembrie 2018

Ora 10.00 – Grupa 6, FI Axinte Stefan, Lector Sala 1, Iulius Mall

(Nemtisor Andrei, Leca Anastasia, Bendescu Matei, Vinca Lucas, Tazlaoanu Antonia, Tazlaoanu Matei, Paraschiv Andrei, Cioritanu Rares, David Podaru, David Moisei, Grigoruta Alexandru, Harnagea Stefan)

Ora 12.00 – Grupa 7, Lector Chifor Emanuel, Sala 1 Iulius Mall

(Apostol Andrei, Scarlatache Elena, Puha Matei, Iacob Amelia, Iacob Arthur, Manolachi Tudor, Prodan Cosmin, Feraru Sebastian, Signea Matei, Bucataru Rares, Andrei George Teodor, Herciu Tudor)

 

Click aici pentru cerere Academia de Sah Cotnari

Click aici pentru consimtamant parinti Academia de Sah Cotnari

 

Cursurile se vor tine pe grupe, o grupa avand 10-12 elevi

Pret: 150 lei / luna (2 sedinte a 2 ore / saptamana)

 

Fisele de inscriere pot fi trimise scanat pe adresa de mail

academiadesahcotnari@gmail.com

sau

depuse, pe adresa, Iasi, Lascar Catargi 38, tel: 0741 66 53 84

 

Grupe de copii pana in 8 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de copii pana in 10 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de copii pana in 12 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de copii pana in 16 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de tineri pana in 20 ani incepatori si avansati pe mai multe niveluri de performanta

Grupe de adulti.

 

Program

Luni: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Marti: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Miercuri: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Joi: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Vineri: 14.00-16.00; 16.00-18.00; 18.00-20.00

Sambata: 10.00-14.00

Duminica: 10.00-14.00